Poptávky a Nabídky

Zde můžete nabízet věci, které již nepotřebujete (např. nábytek, oblečení, dětské autosedačky,..) a myslíte si, že by je mohl využít někdo jiný. Nebo zde můžete napsat co hledáte a někdo další vám třeba pomůže.

5 komentáře u “Poptávky a Nabídky

 1. Hodily by se nám 2-3 válendy nebo 1 palanda do rekreačního objektu,který využíváme na letní tábory a k rekreačním účelům a dále potřeby pro malé dítě – postýlka,rozkládací židlička,autosedačka,kočárek,kárka,oblečení a pod.Za odvoz nebo symbolickou cenu,je to pro mladé lidi,kteří prošli pěstounskou rodinou a kteří nejsou zrovna finančně soběstační.
  Díky Jarmila

  • Mohu nabídnout autosedačku pro miminko, případně průběžně vyřazené oblečení po dětech. Obecně budu ráda, pokud budu vědět, komu mohu věci nabídnout. Prosím tedy o email, kam můžu napsat, až zase budu vyřazovat věci, hračky apod. šárka.

   • Dobrý den,děkuji za nabídku.Jestli stále trvá,prosím napište.Vychovali jsme celkem 9 dětí,6 z nich v pěstounské péči.Jsou nyní ve věku,kdy mají sami děti a my se snažíme jim pomoct.

 2. Dobrý den, od Drahoše Kobylky jsem dostala info, že byste uvítali právě to, co já teď zrovna bych pravděpodobně vyhodila. Je to rostoucí postel, tzn. lze upravit pro dítě a jak postupně roste, tak i pro dospělého. Je zatím na portále Hyperinzerce, ale tam je především kvůli obrázkům. Umístěna je v bazaru na sídlišti Vltava, kde je však není složená. Jakmile mi sdělíte, že si pro postel přijedete, tak oznámím panu Pražákovi, aby vám ji zadarmo vydal. Fandím vám a zdravím oba – Jarmilu i Honzu. Táňa Tomková, býv. sekretářka pana Cibocha z Arpidy.

 3. Dobrý den paní Tomková,našla jsem Vaši nabídku až nyní,jestli ještě trvá,tak bychom ji využili.
  Díky Jarmila Voběrková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>